GINZING

KAHVE ÇEKİRDEKLERİ

Kahve çekirdekleri, doğal iritasyon karşıtıdır. Cildi tazeler ve enerjisini anında arttırır. Ginzing’in içeriğindeki kafein yorgun cildi anında uyandırır.Seriyi keşfet!


GINZING

GİNSENG

Kore Ginzengi geleneksel Çin tıbbında 7000 yıllık tarihe sahiptir. Ginzing’deki ginseng cildin enerji akışını hızlandırır ve cildin daha aydınlık görünmesi için dengesini ve direncini arttırır.Seriyi keşfet!


ORIGINAL SKIN

GÜL KİLİ

Akdenizden çıkarılan hafif yapılı bir kildir. Cilde nazikçe bakım yaparken rahatlatır ve gözenekleri arındırır. Kil binlerce yıldır güçlü bir detox içeriği olarak kullanılır.Seriyi keşfet!


ORIGINAL SKIN

WILLOWHERB (AĞI AĞACI)

Ağı ağacı orman yangınlarından sonra açan ilk çiçektir. Solgun görünümü ortadan kaldırır, cildi aydınlatır.Seriyi keşfet!


DR. WEIL MEGA-MUSHROOM

REISHI MANTARI

Reishi Mantarı bazı kültürlerde uzun yaşamın sırrı olarak bilinir. Güçlü anti iritasyon özelliğiyle cildi anında yatıştırır. 2000 yıldır geleneksel Çin tıbbında bağışıklık arttırıcı özelliği kullanılmıştır.Seriyi keşfet!


A PERFECT WORLD

BEYAZ ÇAY

Beyaz Çay yapraklarından elde edilen bu bitki, antioksidan bakımından zengindir. Beyaz çay, yeşil çaya oranla 3 kat daha fazla antioksidan ve C vitamini içerir. Cildin savunma sistemini güçlendirir. Beyaz çay , Geleneksel Çin tıbbında ‘Ölümsüzlüğün İksiri’ olarak değer görmüştür.Seriyi keşfet!


PLANTSCRIPTION

ANOGEISSUS

Gana’da yetişen bir bitkidir. Cildin doğal gençlik maddesini destekler. Gana kültüründe ,hastalıklardan kurtulmak için dallar ve yapraklar toplanıp sıkıca su ile paketlenirdi.Seriyi keşfet!