/media/export/cms/discover/or_discover_modul_01_tr.jpg


GINZING

KAHVE ÇEKİRDEKLERİ

Kahve çekirdekleri, doğal iritasyon karşıtıdır. Cildi tazeler ve enerjisini anında arttırır. Ginzing’in içeriğindeki kafein yorgun cildi anında uyandırır.Seriyi keşfet!
/media/export/cms/discover/or_discover_modul_02_tr.jpg


GINZING

GİNSENG

Kore Ginzengi geleneksel Çin tıbbında 7000 yıllık tarihe sahiptir. Ginzing’deki ginseng cildin enerji akışını hızlandırır ve cildin daha aydınlık görünmesi için dengesini ve direncini arttırır.Seriyi keşfet!
/media/export/cms/discover/or_discover_modul_03_tr.jpg


ORIGINAL SKIN

GÜL KİLİ

Akdenizden çıkarılan hafif yapılı bir kildir. Cilde nazikçe bakım yaparken rahatlatır ve gözenekleri arındırır. Kil binlerce yıldır güçlü bir detox içeriği olarak kullanılır.Seriyi keşfet!
/media/export/cms/discover/or_discover_modul_04_tr.jpg


ORIGINAL SKIN

WILLOWHERB (AĞI AĞACI)

Ağı ağacı orman yangınlarından sonra açan ilk çiçektir. Solgun görünümü ortadan kaldırır, cildi aydınlatır.Seriyi keşfet!
/media/export/cms/discover/or_discover_modul_05_tr.jpg


DR. WEIL MEGA-MUSHROOM

REISHI MANTARI

Reishi Mantarı bazı kültürlerde uzun yaşamın sırrı olarak bilinir. Güçlü anti iritasyon özelliğiyle cildi anında yatıştırır. 2000 yıldır geleneksel Çin tıbbında bağışıklık arttırıcı özelliği kullanılmıştır.Seriyi keşfet!
/media/export/cms/discover/or_discover_modul_06_tr.jpg


A PERFECT WORLD

BEYAZ ÇAY

Beyaz Çay yapraklarından elde edilen bu bitki, antioksidan bakımından zengindir. Beyaz çay, yeşil çaya oranla 3 kat daha fazla antioksidan ve C vitamini içerir. Cildin savunma sistemini güçlendirir. Beyaz çay , Geleneksel Çin tıbbında ‘Ölümsüzlüğün İksiri’ olarak değer görmüştür.Seriyi keşfet!
/media/export/cms/discover/or_discover_modul_07_tr.jpg


PLANTSCRIPTION

ANOGEISSUS

Gana’da yetişen bir bitkidir. Cildin doğal gençlik maddesini destekler. Gana kültüründe ,hastalıklardan kurtulmak için dallar ve yapraklar toplanıp sıkıca su ile paketlenirdi.Seriyi keşfet!