Cilt Bakımının Viral İçerikleri

Sosyal medyanın viral cilt bakım içeriklerini ve
cildine uygun etkili formüllerini şimdi keşfet!


 

#originsviral

Auto Replenishment

IŞILTININ GERÇEK KAYNAĞI: C VİTAMİNİ.

Cilt bakımının en çok aranan içeriklerinden biri C Vitamini. Peki onu bu kadar viral yapan nedir?

C Vitamini solgun cilt görünümünü daha ışıltılı bir görünüme kavuşturmaya ve cildin doğal kolajen seviyesini* destekleyerek yaş almanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.
*in-vitro test sonuçları


C VİTAMİNİ hakkında her şey için göz at!


Origins’in en sevilen ürün ailesi GinZinG™, C Vitamini + Niasinamid ile zenginleştirilen formülleriyle enerjik ve parlak bir cilt görünümü için ışıltının gerçek kaynağı olmaya hazır.


GINZING™ favorilerini şimdi keşfet!

HER CİLDİN İHTİYACI: HYALÜRONİK ASİT.

Her cildin en önemli ihtiyacı: Yeteri kadar nem. Nem denildiğinde akla gelen ilk içerik Hyalüronik Asit viral olmayı kesinlikle hak ediyor.

Hyalüronik Asit nemi ciltte tutmak için adeta bir sünger gibi çalışır. Bu sayede cildi nemlendirmeye ve cildin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur.


Ciltte nem bombası etkisi yaratan bu içeriği daha yakından tanımak için: HYALÜRONİK ASİT

Hassas ciltlerin favorisi Mega-Mushroom™ ailesi, içeriğindeki Hyalüronik Asit sayesinde cildin ihtiyacı olan nemi sağlarken Reishi mantarı ve özenle seçilen mantar çeşitleriyle zenginleştirilen formülüyle de hassasiyet ve kızarıklık görünümüne karşı cilt bariyerini destekler.

MEGA-MUSHROOM™ favorilerini şimdi keşfet!

Auto Replenishment
Auto Replenishment

HERKES ONU KONUŞUYOR: RETİNOL.

Son dönemin en çok konuşulan içeriklerinden biri olan Retinol, gün geçtikçe cilt bakım rutinlerine daha çok dahil ediliyor. Peki, popüler içerikler arasında her zaman yerini koruyan bu viral içeriğin cilt üzerindeki etkisi nedir?

Retinol, kırışıklık görünümüne karşı oldukça etkili olmasının yanı sıra cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye ve daha eşit bir cilt tonu sağlamaya da yardımcı olduğu için birçok kişinin aradığı en popüler içeriklerden biri haline gelmiştir.


RETİNOL hakkında her şey için göz at!


Origins’in yaşlanma karşıtı en etkili ürün ailesi olan Plantscription™ kapsüllenmiş Retinol ve güçlü peptitler içeren formülleriyle gözle görülür şekilde etkisini gösterir.

PLANTSCRIPTION™ favorilerini şimdi keşfet!

CİLDİ ARINDIRMANIN EN DOĞAL YOLU: KAOLİN KİLİ.

En popüler cilt bakım içeriklerinden biri olan kaolin kili yumuşak dokusu, arındırıcı etkisi ve mineral bakımından zengin özellikleriyle günümüzde oldukça sevilen bir içeriktir.

Kaolin kili içeren ürünler gözeneklerdeki kiri ve fazla sebumu nazikçe arındırmaya yardımcı olurken anında daha pürüzsüz bir his bırakır.

Doğadan gelen arındırıcı etkisiyle bu içeriği daha yakından tanımak için: KAOLİN KİLİ

Hassas ciltlerin favorisi ORIGINAL SKIN PEMBE KİL MASKESİ ™ kaolin kili içeren nazik formülüyle gözenekleri arındırmaya ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olarak temiz bir görünüm sağlar.

Origins’in favori maskelerini şimdi keşfet:MASKELER

Auto Replenishment

ORIGINS'IN İKONİK FAVORİLERİ
En çok sevilen ikonik ürünlerimizi şimdi keşfet

İÇERİK 101
Doğadan gelen temiz içeriklerimizi keşfet