Origins x Erewhon
Origins x Erewhon Juice
MANTARLARIN BÜYÜLEYİCİ ETKİSİ
BU ŞİŞEDE.
Doğadan gelen benzersiz içerikleriyle Origins x Overdose Mega-Mushroom™ Juice’u seninle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz!

Daha sağlıklı bir beden ve zinde bir yaşam sağlama bilinciyle hareket eden Overdose İstanbul ile hem bedenine hem de ruhuna iyi gelecek benzersiz bir proje için bir araya geldik. Bu yolculukta, Mega-Mushroom™ ailesinden ilham alarak içeriklerimizdeki Chaga, Reishi, Cordyceps mantarlarını doğanın diğer lezzetleriyle buluşturduk ve YENİ! Origins X Overdose Mega-Mushroom™ Juice’u ortaya çıkardık. Sağlıklı yaşam tutkunları için her yudumda ferahlatıcı ve besleyici bir deneyim sunan Mega-Mushroom™ Juice ile tanışmak için şimdi hemen Overdose İstanbul’a uğra veya websitesinden sipariş ver.

Mantarların büyülü dünyasında lezzet dolu bir yolculuğa hazır mısın?

OVERDOSE İSTANBUL'U BUL!
MANTARLARIN DÜNYASINA BİR YOLCULUK!
Değerli Reishi türünden Chaga mantarına kadar mantarların neden yeni favori cilt bakım içeriği olacağını beraber keşfedelim!


Mega-Mushroom™ Yatıştırıcı Bakım Losyonu

Bu su bazlı yatıştırıcı losyon, nemli bir cilt için gerekli olan nem katmanlarının ilkini mükemmel bir biçimde oluşturur. Cildi gözle görülür şekilde sakinleştirmeye, cilt bariyerini güçlendirmeye ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya da yardımcı olur. Fermente Chaga ve Reishi içeren Moleküler Mantar Kompleksimiz, tahriş olmuş cilt görünümünü yatıştırmayı ve görünür kızarıklığı azaltmayı hedefler ve bu amaçla cildi destekler.


ŞİMDİ KEŞFET!
mega mushroom skin concentrate
Origins x Erewhon Juice


Mega-MushroomTM Koyu Leke Karşıtı Serum

Bu çift etkili serum, koyu lekeleri ve sivilce izlerinin görünümünü azaltmayı hedeflerken aynı zamanda önleyici bir etkiye de sahiptir. Leke görünümünü hedefleyen, Hindi Kuyruğu Mantarı ile formüle edilmiş Aydınlatıcı Kompleks, daha eşit bir cilt tonu için koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Önleyici etkiye sahip Reishi, Chaga ve Meyan karışımımız cilt hassasiyetine karşı cildi rahatlatmaya yardımcı olur.


ŞİMDİ KEŞFET
reishi
REISHI
MANTARI

"Ölümsüzlük Mantarı" olarak da bilinen Reishi, geleneksel Çin tıbbında genel sağlığı iyileştirmek ve uzun ömürlülüğü desteklemek için kullanılır. Bir adaptojen olarak kabul edilir, ciltteki kızarıklık görünümünü ve hassasiyeti yatıştırmaya yardımcı olur.
fermented chaga
FERMENTE EDİLMİŞ CHAGA MANTARI

Temel vitaminler, mineraller ve besleyici içeriklerden oldukça zengin olan Chaga, güçlü antioksidan özelliği ile cildi yatıştırmaya yardımcı olur.
TREMELLA
CORDYCEPS MANTARI

Cilde enerji vermeye yardımcı antioksidan özelliklere sahip bir adaptojen olan Cordyceps, cilt hücrelerini beslemek için gerekli enerjiyi sağlayan güçlü bir cilt bakım bileşenidir. Cildi serbest radikal hasarına karşı korur.

MEGA-MUSHROOMTM AİLEMİZİ KEŞFET!

OVERDOSE İSTANBUL’U ZİYARET ET

Etiler, Dilhayat Sk. NO : 10, 34337 Beşiktaş/İstanbul